Trasa: | Dejvická - Depo Hostivař |
Zprovoznění prvního úseku: | 12.8.1978 (Dejvická - Náměstí Míru) |
Nejkratší interval: | |
Počet souprav ve špičce: | |
Úseky: | I.A Dejvická - Náměstí Míru (12.8.1978) II.A Náměstí Míru – Želivského (19.12.1980) Strašnická (11.7.1987) Skalka (4.7.1990) Depo Hostivař (26.5.2006) |
Trasa: | Černý Most - Zličín |
Zprovoznění prvního úseku: | 2.11.1985 (Smíchovské nádraží - Florenc) |
Nejkratší interval: | |
Počet souprav ve špičce: | |
Úseky: | I.B Smíchovské nádraží - Florenc (2.11.1985) II.B Florenc - Českomoravská (22.11.1990) III.B Smíchovské nádraží - Nové Butovice (26.10.1988) IV.B Českomoravská - Černý Most (8.11.1998) V.B Nové Butovice - Zličín (11.11.1994) |
Trasa: | Letňany - Háje |
Zprovoznění prvního úseku: | 9.5.1974 (Kačerov - Florenc) |
Nejkratší interval: | |
Počet souprav ve špičce: | |
Úseky: | I.C Florenc - Kačerov (9.5.1974) II.C Kačerov - Háje (7.11.1980) III.C Florenc - Nádraží Holešovice (3.11.1984) IV.C1 Nádraží Holešovice - Ládví (25.6.2004) IV.C2 Ládví - Letňany (8.5.2008) |
Soupravy, úsek IV.C2: | 1. zkušební souprava 4101-4201-4202-4203-4102 2. zkušební souprava 4133-4249-4250-4251-4134 První s cestujícími (=> Letňany) 4153-4279-4280-4281-4154 První s cestujícími (=> Háje) 4194-4441-4440-4439-4193 |